Organizacja imprez

Niezależnie od tego czy pragną Państwo zorganizować spotkanie w małym gronie, czy zabawę dla 500 osób zapraszamy do zapoznanie się z ofertą Pol-Trans Catering.
Organizujemy przyjęcia weselne, imieniny, chrzciny, komunie, bankiety, wigilie, przyjęcia, biesiady, grille, studniówki, komersy, pikniki, urodziny, stypy, obiady, prezentacje, lunche, poczęstunki, wernisaże, rocznice, półmetki, szkolenia, wieczory kawalerskie i panieńskie, święta, eventy, śniadania, imprezy integracyjne, biesiady piwne, uroczyste kolacje.
Dodatkowo po udanej imprezie dla Państwa wygody oferujemy noclegi w naszych hotelach
(Hotel Wilga*** , Hotel Iskra ***) w atrakcyjnych cenach. 

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą, prosimy o kontakt, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przedstawić szczegóły dotyczące organizowanych przyjęć.
Zapraszamy Państwa również do odbycia wirtualnego spaceru po naszej sali przyjęć.


Przyjęcia weselne

Organizacja przyjęć weselnych to jedna ze specjalności naszej firmy. Pomożemy Państwu zorganizować wymarzone przyjęcie kompleksowo od podstaw. Organizacja przyjęcia weselnego jest usługą wieloetapową, polegającą na długofalowej współpracy, dlatego podczas organizowania i trwania Państwa przyjęcia oddajemy do dyspozycji naszego konsultanta, który odpowiada za koordynację całego przedsięwzięcia.
Powierzając nam zadanie organizacji przyjęcia weselnego mogą Państwo być pewni, że stworzymy dla Was wyjątkową uroczystość.

Jeżeli mają Państwo własny pomysł lub Marzą o czymś specjalnym i wyjątkowym jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Ponadto dysponujemy masą sprawdzonych rozwiązań i pomysłów , dzięki którym Państwa przyjęcie spełni wszystkie oczekiwania.
Dla wszystkich zainteresowanych organizacją przyjęcia weselnego w tygodniu oferujemy bardzo atrakcyjną ofertę cenową.

Pol-Trans Catering to coś więcej niż dom weselny , których wiele pojawia się na rynku związanym z organizacją przyjęć. Jesteśmy doświadczoną firmą, która na co dzień przygotowuje catering dla linii lotniczych , obsługuje targi, imprezy wystawiennicze, gale .Posiadamy nowoczesną infrastrukturę niezbędną do przygotowania posiłków o cenionym przez naszych Klientów smaku oraz najwyższej jakości , którą potwierdzają zdobyte przez naszą firmę certyfikaty jakości spełniające wymogi Unii Europejskiej oraz światowe standardy.


Pakiety promocyjne

Aby ułatwić Państwu wybór ,Pol-Trans Catering przygotował specjalne pakiety promocyjne:

  1. Jedna z kolacji – specjalności szefa kuchni GRATIS

  2. TORT weselny lub ciasta -GRATIS

  3. Napoje zimne i gorące bez limitu-GRATIS

  4. Dekoracje Sali świeżymi kwiatami-GRATIS

  5. FOTOUDKA/ fotościanka- GRATIS

  6. Do wyboru nieodpłatne atrakcje dla gości:

- pokaz tańca zawodowych tancerzy

- występ śpiewaczki operowej/skrzypaczki

-pokaz barmański

-rzeźby lodowe


TRZEBA PODKREŚLIĆ, ŻE TE PROMOCJE OBOWIĄZUJE W KAŻDE DNI OPRÓCZ SOBOTY

Atrakcyjne ceny na noclegi dla gości w Hotelu Wilga i Hotelu Iskra we wszystkie dni tygodnia!!!!


Uroczystości rodzinne

Od wielu lat organizujemy przyjęcia rodzinne z tej wyjątkowej okazji. Aby wyróżnić najważniejszą osobę tego dnia, przygotowaliśmy wybór wspaniałych w wyglądzie i smaku potraw oraz tortów, które z pewnością uradują Państwa Dziecko i zaproszonych Gości.
W trakcie przyjęcia nasza obsługa zapewni wszystkim ciepłą rodzinną atmosferę, a w tym czasie najmłodsi Goście mogą liczyć na ciekawie zorganizowany czas, o który zadbają nasi animatorzy.

Niezależnie od tego czy spotkanie dotyczy rocznicy urodzin, imienin , chrztu, jubileuszu czy może jest to moment zadumy i wspomnień w chwili odejścia bliskiej Państwu Osoby zajmujemy się profesjonalną organizacją całego przyjęcia.


Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z naszym konsultantem:
Dorota Żerańska: 795 584 691