Catering

Z pasji do smaku

POL – TRANS CATERING działa na rynku cateringu od 1997 roku. W ofercie firmy znajduje się obsługa wszelkiego rodzaju imprez, zarówno tych przygotowywanych na terenie naszej firmy jak i u Klienta.
W chwili obecnej firma posiada szereg sal bankietowych, na których organizowane są przyjęcia okolicznościowe, takie jak: wesela, komunie, chrzciny, spotkania rocznicowe, szkolenia , konferencje i inne. Do wyboru macie Państwo między innymi – Salę Marmurową, Złotą, Różową, Kwiatową. 
Każda z nich wyróżnia się wystrojem i klimatem wnętrza. Ponadto, ze względu na piękne otoczenie i położenie firmy w lesie sosnowym istnieje możliwość zaaranżowania danej uroczystości w plenerze, wśród kwiatów i drzew. Bogate zaplecze i nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny sprawiają, że jednego dnia firma jest w stanie obsłużyć dużą ilość gości.

Zatrudnieni specjaliści z różnych dziedzin zaaranżują i przygotują każdą, nawet najbardziej wyszukaną i wyjątkową uroczystość. 

Współpracujemy z muzykami poczynając od kapeli góralskiej a na kwartecie smyczkowym kończąc, plastykami, dekoratorami, tancerzami, kabaretami, wodzirejami oraz firmami transportowymi. Od naszych Klientów wymagamy jedynie podania dokładnej daty, godziny, miejsca, przewidywanej ilości osób oraz charakteru spotkania.
Niezdecydowanym pomożemy dobrać najdrobniejsze szczegóły imprezy, od menu, koloru i rodzaju dekoracji, poprzez muzykę, transport, pokoje gościnne. Tym, którzy doskonale wiedzą czego chcą, umożliwimy szybką i kompleksową realizację ich marzeń i wyobrażeń o planowanej imprezie. Wszystkich naszych Klientów traktujemy indywidualnie, tak aby urządzane przez nich przyjęcie było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.
Przygotowujemy również wszelkiego rodzaju pakiety: podróżne na wycieczki autokarowe, lunch – boxy na wyjazdy i szkolenia w terenie.

Poznaj Catering Lotniczy

Rozpoczęcie działalności w zakresie cateringu lotniczego zdeterminowało w dużym stopniu położenie głównej siedziby firmy. Bliskość lotniska spowodowała, że jednymi z pierwszych Klientów Pol-Trans Catering stały się linie lotnicze.


Stopniowo zdobywane doświadczenie, wysoka jakość usług, zdyscyplinowanie, zaangażowanie i wysokie kompetencje systematycznie szkolonych pracowników, perfekcyjna a przede wszystkim punktualna realizacja zamówień – na takich między innymi elementach zbudowana została marka firmy. Obsługujemy samoloty rejsowe, czarterowe, prywatne, narodowe, specjalne i inne. Świadczymy kompleksowe usługi cateringowe obejmujące przygotowanie posiłków, transport załadunek, rozładunek rozliczenie, dostarczenie prasy polskiej i międzynarodowej i inne artykuły zgodnie z życzeniem naszego Klienta.
Ciągłe doskonalenie naszych doświadczeń, umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji dostosowanie do oczekiwań naszych Klientów pozwala nam na zwiększenie liczby naszych Odbiorców. Wśród naszych Klientów znajdują się między innymi:
- PLL LOT

- RYANAIR

-ENTER AIR

-TRAVEL SERWIS

-SKY TAXI

-LUFTHANSA

-KANCELARIA PREZYDENTA I PREMIERA RP

Poznaj Catering Zewnętrzny 

Dzięki zdobytemu zaufaniu naszych Klientów obsługujemy wiele dużych imprez odbywających się w województwie śląskim.
Oferujemy catering na bankiety, spotkania firmowe, integracyjne, szkolenia. 

Obsługujemy targi branżowe m.in. Expo Silesia, imprezy promujące wprowadzenie produktu, gale i uroczyste otwarcia.
Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście do planowanego przedsięwzięcia.
Służymy Klientom doradztwem i wieloletnim doświadczeniem, które nabyliśmy organizując wiele imprez.
Przydzielony opiekun dba, aby każdy projekt był realizowany z założonymi wytycznymi na każdym etapie przygotowań i jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania imprezy.
Nasza firma to najwyższy poziom produktów i usług. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna infrastruktura i doskonała kadra oraz zdobyte certyfikaty jakości są gwarancją udanej obsługi cateringowej na każdej imprezie.